Gavagai.pl ma budzić. Ma inspirować. Właściwe słowo we właściwej chwili może zmienić światumysłem i rękami gotowego na te słowa człowieka.

Losuj temat Losuj sentencję Zainspiruj się!
Gavagai.pl Zbiór sentencji Wszystkie tagi Sentencje z którymś z tych tagów: Psychiatria, Śmieszne, Szaleństwo, Choroba, Zbadać ilość: 21

Cytaty, z którymś z tych tagów: Psychiatria, Śmieszne, Szaleństwo, Choroba, Zbadać

Trudno o pewniejsza oznakę nienormalności jak powtarzanie w kołko tego samego i oczekiwanie, że otrzyma się inne wyniki.

Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.

(Bez rodowodu) Zobacz Głębia: 4 Tagi: Szaleństwo Wynik Oczekiwać

Kluczowe papiery zademonstrują swoją witalność poprzez spontaniczne przemieszczenie się z miejsca, w którym je zostawiłeś, do miejsca, w którym nie możesz ich znaleźć.

Vital papers will demonstrate their vitality by spontaneously moving from where you left them to where you can't find them.

(none) Zobacz Głębia: 10 Tagi: Śmieszne Ważne Miejsce

Szaleństwo to tylko inna perspektywa na rzeczywistość.

Madness is just an alternative perspective on reality.

Erehwon Zobacz Głębia: 5 Tagi: Rzeczywistość Szaleństwo Perspektywa

Grupa badawcza Stanforda reklamowała uczestników badania nad zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi. Szukali pacjentów terapeutycznych, u których zdiagnozowano to zaburzenie. Reakcja była satysfakcjonująca: dostali 3000 odpowiedzi w ciągu trzech dni od ogłoszenia reklamy. Wszystkie od tej samej osoby.

A Stanford research group advertised for participants in a study of obsessive-compulsive disorder. They were looking for therapy clients who had been diagnosed with this disorder. The response was gratifying; they got 3,000 responses about three days after the ad came out. All from the same person.

(nieokreślony) Zobacz Głębia: 9 Tagi: Zdrowie-Psychiczne Śmieszne Psychiatria Terapia

Status quo. To znaczy po łacinie „bałagan, w którym jesteśmy”.

Status quo. Latin for “the mess we're in.”

(nieokreślony) Zobacz Głębia: 10 Tagi: Język Śmieszne Łacina

Two wrongs don't make a right, but three rights make a left.

(nieokreślony) Zobacz Głębia: 5 Tagi: Śmieszne Tagline

Jeśli wszystko wydaje się być na twojej drodze, prawdopodobnie znajdujesz się na niewłaściwym pasie.

If everything seems to be coming your way, you're probably in the wrong lane.

(nieokreślony) Zobacz Głębia: 5 Tagi: Wszystko Śmieszne Witticism

Kiedyś byłem schizofreniczny, ale wszystko jest z nami w porządku.

I used to be schizophrenic, but we're all right now.

(nieokreślony) Zobacz Głębia: 7 Tagi: Tagline Śmieszne

Nie jestem schizofrenikiem i ja też nie.

I'm Not Schizophrenic, And Neither Am I.

(nieokreślony) Zobacz Głębia: 8 Tagi: Śmieszne Tagline

Press any key to continue or any other key to quit.

(nieokreślony) Zobacz Głębia: 6 Tagi: Komputery Śmieszne

Press any key...NO, NO, NO, NOT THAT ONE!!!!!!

(nieokreślony) Zobacz Głębia: 5 Tagi: Śmieszne Witticism

There are no physicists in the hottest parts of hell, because the existence of a "hottest part" implies a temperature difference, and any marginally competent physicist would immediately use this to run a heat engine and make some other part of hell comfortably cool. This is obviously impossible.

Richard Davisson Zobacz Głębia: 6 Tagi: Fizyka Piekło Śmieszne Temperatura | Użyta w artykułach! Nauka i metoda naukowa

Nie ma ludzi psychicznie zdrowych. Są tylko niedostatecznie zbadani.

Sigmund Freud Zobacz Głębia: 6 Tagi: Psychiatria Śmieszne Szaleństwo Choroba Zbadać | Użyta w artykułach! Psychologia Psychologia

Odległość pomiędzy szaleństwem a geniuszem mierzy się jedynie sukcesem.

The distance between insanity and genius is measured only by success.

Bruce Feirstein Zobacz Głębia: 9 Tagi: Geniusz Sukces Szaleństwo

Zbyt wiele zdrowego umysłu może być szaleństwem, a największym szaleństwem ze wszystkich jest widzieć życie takim, jakim jest, a nie takim, jakim powinno być.

Too much sanity may be madness and the maddest of all, to see life as it is and not as it should be.

Miguel de Cervantes Zobacz Głębia: 10 Tagi: Ludzkie-Życie Szaleństwo Widzieć Zdrowie-Psychiczne

Cała nasza technologia jest jak topór w rękach szaleńca.

All of our technology is as an axe in hands of madman.

Albert Einstein Zobacz Głębia: 10 Tagi: Szaleństwo Technologia Topór Szaleniec

Hello, my name is Inigo Montoya. And I'm all out of bubblegum.

(Bez rodowodu) Zobacz Głębia: 7 Tagi: Tagline Śmieszne

Nie chwytaj węża za ogon, jeśli nie wiesz z której strony ma głowę.

Don't grab the snakes tail if you don't know where the head is.

(Bez rodowodu) Zobacz Głębia: 9 Tagi: Śmieszne Wąż Chwytać Głowa

Welcome to Pillow Fight Club

(Bez rodowodu) Zobacz Głębia: 6 Tagi: Cytat-Filmowy Śmieszne Tagline

Powiedzieli, że jestem szalony, ja powiedziałem, że to oni są szaleni, i kurcze, przegłosowali mnie!

They said I was mad, I said they were mad, and damn them, they outvoted me!

(Bez rodowodu) Zobacz Głębia: 10 Tagi: Głosować Szaleństwo

Dobra wiadomość to to, że nie jesteś paranoikiem. Zła wiadomość jest taka, że wszyscy dookoła chcą cię dopaść.

The good news is, you're not paranoid. The bad news is, everyone is actually out to get you.

(Bez rodowodu) Zobacz Głębia: 10 Tagi: Paranoja Wszystko Śmieszne Oksymoron Paradoks

Instrukcje i podpowiedzi

Użytkownicy mogą decydować, czy ich ulubione są dostępne publicznie.

Klik

Stwórz kolekcję z dwóch tagów:

(w przygotowaniu)

Wybierz minimalną głębię losowanych sentencji:

0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sentencje losowane przyciskiem w nagłówku strony będą miały wskazaną przez ciebie minimalną głębię

Aktualnie minimalna głebia to deepness: -

Szukaj wg autorów:

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T V W X Y Z

Wszystkie tagi użyte w zbiorze sentencji

Pokaż poniżej wszystkie tagi W nowym oknie

Lista tagów: